None CHF
TTC
TP-LINK Systems Inc.
TP-LINK Systems Inc.
Switches
TP-Link IES206GPP Omada PoE+ Switch 6 Port
| N° d'article | 21.23.0327 |
|---|---|
| Référence constructeur | IES206GPP |
None CHF
TTC
Switches
TP-Link IES208G Omada Gigabit Switch 8 Port
| N° d'article | 21.23.0325 |
|---|---|
| Référence constructeur | IES208G |
None CHF
TTC
Switches
TP-Link IES210GPP Omada PoE+ Switch 10 Port
| N° d'article | 21.23.0316 |
|---|---|
| Référence constructeur | IES210GPP |
None CHF
TTC
Caméras IP
TP-Link InSight S345-4G(4mm) Bullet-Caméra 4 MP, 80.4°, IR-LED 50m, LTE
| N° d'article | 21.23.0284 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S345-4G(4mm) |
None CHF
TTC
Caméras IP
TP-Link InSight S385(2.8mm) Caméra Bullet 8 MP, 111.4°, IR-LED 30m
| N° d'article | 21.23.0279 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S385(2.8mm) |
None CHF
TTC
Caméras IP
TP-Link InSight S385(4mm) Caméra Bullet 8 MP, 91.5°, IR-LED 30m
| N° d'article | 21.23.0280 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S385(4mm) |
None CHF
TTC
Nouveautés
TP-Link InSight S385PI Caméra Bullet panorama 8 MP, 180°, IR-LED 20m
| N° d'article | 21.23.0372 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S385PI |
None CHF
TTC
Caméras IP
TP-Link InSight S445(2.8mm) Caméra Turret 4 MP, 100°, IR-LED 30m
| N° d'article | 21.23.0277 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S445(2.8mm) |
None CHF
TTC
Caméras IP
TP-Link InSight S445(4mm) Caméra Turret 4 MP, 80.4°, IR-LED 30m
| N° d'article | 21.23.0278 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S445(4mm) |
None CHF
TTC
Caméras IP
TP-Link InSight S445ZI Caméra Turret 4 MP, 29.6-102°, IR-LED 60m
| N° d'article | 21.23.0276 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S445ZI |
None CHF
TTC
Nouveautés
TP-Link InSight S485PI Caméra Turret panorama 8 MP, 180°, IR-LED 20m
| N° d'article | 21.23.0370 |
|---|---|
| Référence constructeur | InSight S485PI |
None CHF
TTC